Rekomendacje- Instrumentalistyka

"Pan Bartosz Szetela to pedagog posiadający niesamowite doświadczenie i ogromną wiedzę, którą przekazuje uczniowi doskonale - jasno i czytelnie. Przedstawiane na zajęciach przykłady i rozbudowane, często zaskakujące porównania świetnie wpływają na wyobraźnię ucznia, pomagając mu błyskawicznie poznać i zrozumieć instrument. Przez te kilka lat nauki pod okiem pana Bartka zauważyłem wielki progres mojej muzykalności, wyobraźni, poczuciu rytmu i oczywiście techniki gry na basówce. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze, z humorem, nastawione pod indywidualne zainteresowania i predyspozycje ucznia. Gorąco polecam pana Bartosza Szetelę wszystkim, którzy chcą zostać mistrzami gitary basowej!!!

Maciek

"Sebastian Iwanowicz to jeden z najlepszych nauczycieli i pedagogow jakich spotkalem w zyciu.  Zajecia z nim byly swietnym doswiadczeniem dla mnie, poczatkujacego wówczas muzyka. Nauczylem sie na nich jak grac na instrumencie, a takze, przede wszystkim, jak kreatywnie i tworczo podchodzic do muzyki."

Szymon - student Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Lekcje gry na gitarze  z Sebastianem Iwanowiczem to profesjonalne spotkania, które przygotowują do gry, motywują przykładem talentu nauczyciela, rozwijają wiedzę i swiadomosc muzyczną oraz wprowadzają krok po kroku do świata muzyki. Pasja i zaangażowanie zarazaja, narzucony rytm zajęć pozwala osiągnąć pożądane efekty w ustalonym czasie, a zrealizowane zajęcia daja szanse na samodzielną kontynuacje dalszej nauki.

Grzegorz - absolwent Politechniki Warszawskiej.

Zajecia zespolowe prowadzone przez Sebastiana Iwanowicza

"Celem zajec  jest jest poznawanie tajnikow grania zespolowego, a przy tym rozwijania wlasnego warsztatu instrumentalnego. Oprocz gry, ksztalcimy sluch, analizujac przeboje minionych dekad i standardy jazzowe; probujemy swoich sil komponujac, wykonujac transkrypcje solowek. Wszechstronnie prowadzone zajecia, sa nie lada gratka dla mlodych adeptow sztuki, chcacych poznawac "od podszewki" muzyke rozrywkowa. "

Kacper uczen Wydzialu Jazzu ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie